Імплантація зубів, особливо передніх – одне з найбільш хвилюючих питань відновлення посмішки. Але у пацієнтів «Студії 32» немає жодних підстав хвилюватися.

У нашій клініці повний спектр стоматологічних послуг, напрямком імплантації завідує головний лікар Арсеній Миколайович Драга – хірург-стоматолог вищої категорії, учасник численних національних та міжнародних симпозіумів і конгресів з остеології, дентальної імплантації та протезування на імплантатах. І якщо ви його запитаєте, що відрізняє імплантацію зубів «Студії 32» від подібних операцій в будь-якій іншій стоматології Києва, він скаже: «Надійність, стабільність і відповідальність».

Надійність

Кісткові операції вимагають найвищої якості інструментів та обладнання. Наприклад, чим гостріше фреза, яка готує ложе для зубного імпланта, тим вище ймовірність приживлення. Також, вартість і виробник апаратів для охолодження кістки безпосередньо пов’язані з його якістю, яка відповідно підвищує ефективність імплантації зубів.

Що стосується вибору виробників самих імплантів, ми пропонуємо зубні імплантати від Strauman в сегменті преміум класу та бренди MegaGen і DIO в середньому сегменті «якість + комфортна ціна».
За бажанням пацієнта, ми можемо встановити будь-який зубний імплант із перевіреною репутацією. Майстерність і досвід наших лікарів підтверджені численними успішними операціями.

Стабільність

Стабільність імплантів ми заміряємо інструментально за допомогою частотно-резонансного аналізу, який допомагає планувати етапи лікування. Апаратний метод дозволяє своєчасно виявити падіння стабільності, вибрати правильний протокол навантаження для підбору конструкції. Що важливо, обладнання документує кожен випадок та надає об’єктивну оцінку імплантації зубів для інформування пацієнта про якість нашої роботи.

закрити

Інтеграція вашого зубного імланту – під повним апаратним та професійним контролем.

Відповідальність

Нас часто запитують: “А якщо імплант не приживеться?”
Кожен організм – унікальний, і навіть найкраще устаткування і найвищий пілотаж в операціях імплантації зубів не дають 100% гарантії благополучного сприйняття чужорідного тіла ротовою порожниною. Світова стоматологічна статистика показує 95-98% успішності приживлення зубних імплантів. Цей високий показник став можливим завдяки новітнім технологіям та протоколам лікування, яких ми дотримуємося.

Але якщо раптом наш пацієнт потрапить в ці самі нещасливі 5%, гарантію дасть «Студія 32»: імплант підлягає видаленню, після чого послідує вживлення нового. У разі неприживлення імплант буде замінено.

Скільки коштує імплантація зубів?

Підсумкова вартість визначається індивідуально в кожному випадку на етапі діагностики. Імплантація зубів – дороге лікування, проте, враховуючи, що це надовго і максимально комфортно, економити не варто.

Запишіться на прийом та будьте здорові!